המלצות

המלצה על שירותיה של חברת איילין - מערכות מיזוג אוויר וחשמל:

לפני מספר חודשים המזגן בדירתי הפסיק את עבודתו התקינה, הוא כאילו עבד, ובפועל המזגן רק עשה רעשים והיה נראה שהוא עובד על אוורור בלבד, למרות שהצג הראה על סימן הקירור.

בעל הדירה הזמין טכנאי מזגנים שהגיע ובדק מה הבעיה, לאחר הבדיקה אמר הטכנאי" שיש צורך להחליף מספר חלקים ובעיקר את הכרטיס החכם - היחידה של המזגן".

העלות הייתה יחסית גבוהה והתקשרתי מייד לאיילין כדי לקבל חוות דעת נוספת.

איילין נתן לי מספר הנחיות כדי להבין מה ובאיזה סוג מזגן מדובר ולהבין את הסוג הבעיה, איבחון שנעשה דרך הטלפון ובצורה פשוטה ומקצועית. לאחר מספר ימים איילין הגיע מוכן עם כל הציוד שלו וביצע בדיקה מעמיקה וגילה כי בסך הכל יש צורך להחליף מספר חוטי חשמל וכן סנסור שנמצא בתוך היחידה הפנימית ולמעשה לא היה בכלל צורך להחליף את כל היחידה הפנימית.

האיבחון המקצועי והירידה לפרטים נעשו בצורה יסודית וניכר היה שאיילין מומחה לתחומו, בניגוד לטכנאים אחרים שמעדיפים את הדרך הקלה עבורם וזה פשוט להחליף חלקים מבלי לבדוק מה הבעיה ובכך למעשה הם מייקרים את העלויות ללקוח. אני ממליץ בחום להתקשר לאיילין - אדם אמין ובעל מומחיות שייתן לכם שירות מקצועי ובמחיר הוגן.
וונדיפראו זגייה
ציון החדשה - התחדשות עירונית וחברתית

ברצוני להמליץ בחום על איינאו איילין מ- איילין מערכות מיזוג אוויר וחשמל

אחרי כמה שנים המזגן שלנו שבק. בהתייעצות בטלפון עם איילין לגבי מזגן חדש איילין שאל כמה שאלות כדי לאבחן את הבעיה, "כמה שנים המזגן" וידע לתת מספר אופציות, חברות שונות ומחירים שונים. בנוסף הסביר את ההבדלים ונתן מחיר הוגן לכל דבר וענה בהרבה מסירות וסבלנות עוד לפני הרכישה וההתקנה עצמה. אחרי התייעצות עם אשתי בחרנו במזגן שאיילין המליץ. כבר אחרי יומים נשלח אלינו לבית עם מוביל והמזגן הגיע.

מכיון שהיה חום בלתי נסבל ביקשתי את עזרתו כמה  שיותר מהר יתקין את מזגן. איילין  השתדל להגיע ולהתקין את מזגן עם תשתית חדשה (צנרת, חשמל) . זה לא נגמר בכך במהלך התקנה אבחין שחשמל הישן לא תיקני עשה לנו גם נקודת חשמל חדש לפי התקן. לא רק שהיה מקצוען מההתחלה ועד הסוף, גם היה אנושי ואכפתי. מעבר לכך שאני מרוצה מאוד מעבודה והשרות המהיר, אני מקבל תודות מאנשים שאני ממליץ להם עליו.

אין על איילין- מערכות מיזוג אוויר וחשמל!!
עידו בר-אור
‏מנהל מוזיקלי‏ ב-‏Eclectica Music - מוזיקה חיה לאירועים‏